SOTSIAALOSAKONNA JUHT VALITUD

Teisipäeval valiti kolmeliikmelise komisjoni poolt Hiiu vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhatajaks Kairi Hiis (34). Abivallavanema Katrin Sarapuu sõnul osutusid valiku tegemisel oluliseks eelnev töökogemus omavalitsuses, nii teoreetilised kui praktilised teadmised/ oskused sotsiaalvaldkonnast, juhtimiskogemus, projektijuhtimiskogemus, tahe Hiiu vallas sotsiaalvaldkondlikes tegemistes osaleda ning samuti edasiarenemissoov.

Kairi Hiis omab haridusteaduse magistrikraadi ja on hetkel ametis Käina vallavalitsuses sotsiaal- ja haridusnõunikuna ning samuti vallavalitsuse liikmena.

Hiiu vallavalitsuse sotsiaalosakonnas töötab hetkel seitse inimest: kaks sotsiaalabi spetsialisti, lastekaitse spetsialist, sotsiaalhoolekande spetsialist, juhtumitöö spetsialist, tervishoiu spetsialist, hooldustöötaja-autojuht.