Värvikampaania KODUVALD KAUNIKS

Hiiu vald koostöös ehitusmaterjalide kauplusega Faasion algatab traditsioonilise värvikampaania, mille eesmärk on aidata kaasa kodude kaunimaks muutmisele ja valla välisilme parendamisele.

Kampaania kehtib välisvärvidele. Nendelt värvidelt saab 25% soodustust hinnakirja järgsest hinnast, millest Hiiu vald katab 15% ja Faasion OÜ 10%.

Kampaanias võivad osaleda Hiiu valla elanikud, kes soovivad värvida Hiiu vallas asuva hoone fassaadi, uksi, aknaid või piirdeaeda. Samuti on oodatud osalema korterühistute või mitmepereelamute esindajad (akende, rõdude, fassaadi värvimine) tingimusel, et värvitakse kogu hoone vastavad osad.

Värvikampaanias osalemiseks peab omanik võtma vallavalitsusest värvipassi, mille alusel kehtib hinnasoodustus eelpool nimetatud värvimarkidele. Värvipassi märgitakse värvitava objekti asukoht ja orienteeruv värvitavate ruutmeetrite hulk.

Kampaania kehtib 15.mai – 31. august 2014.

Tööd peavad olema teostatud 30. septembriks 2014.