MAJAD ILUSAKS VÄRVIKAMPAANIA ABIL

Ka sel aastal toimus Hiiu vallas värvikampaania, analoogselt eelmistele aastatele. Inimeste aktiivsus kampaanias osalemiseks on olnud aastate lõikes erinev ning seotud rahaliste võimalustega- näiteks 2008a väljastati kokku 120 värvipassi, aga 2012a ainult 36 passi, on selle aasta tulemus igati hea.

Hiiu vallavalitsuse majandusosakonna juhataja Liili Elleri sõnul väljastati kokku 98 värvipassi. Hiiu vald toetas omavalitsuse kinnisvaraomanikke 15% värvi maksumusest, kogusummas 2097 eurot, millele omalt poolt lisas Faasion OÜ 10% soodustust. “Suured tänud Faasion OÜ-le, kes on olnud omavalitsusele pikaajaline koostööpartner värvikampaania korraldamisel ning ka sel aastal panustas omapoolselt Hiiu valla kaunimaks muutmisele 1398 eurot!”.

Kampaaniat plaanitakse jätkata ka järgmisel aastal ning ühtlasi kutsub Hiiu vallavalitsus üles aktiivselt võimalust kasutama, et kodukohta veelgi kaunimaks teha.